O společnosti Co je to TZB? Reference Kontakty

Vážení obchodní přátelé,

     Firma Štrob &, spol. s r. o. byla založena v roce 1991 se základním jměním 4.300.000,- Kč.
Předmětem činnosti jsou kompletní dodávky technických zařízení budov - topení, zdravotní instalace, vzduchotechnika, klimatizace, elektroinstalace, měření a regulace, projekce.

     Hlavním zaměřením firmy jsou dodávky a instalace pro stavby bytového charakteru, administrativních budov, TZB průmyslových výrobních hal a instalace zdrojů tepla (výměníkové stanice a plynové kotelny bez omezení výkonu), apod.

     Všechny tyto činnosti včetně projektové a technické přípravy zajišťujeme vlastními pracovníky. V současné době má společnost sto zaměstnanců. 
     Základní filozofií naší firmy je nabídnout zákazníkovi kompletní, plně funkční dílo včetně projektu. Tj. „vše z jedné ruky". Ušetříme mu eventuální problémy při koordinaci více subdodavatelů TZB a následné spory co je důvodem nedokonalé funkce namontovaného zařízení.

     Protože v naší firmě pracují technici všech profesí, které nabízíme, dokážeme v řadě případů zákazníkovi nabídnout originální technické řešení, respektující jeho zdánlivě neřešitelné požadavky.

                                                        Těšíme se na spolupráci s Vámi a jsme s pozdravem

Ing. František Štrob

jednatel společnosti

Organigram

Organigram společnosti ŠTROB &, spol. s r. o. naleznete zde.