O společnosti Co je to TZB? Reference Kontakty

Štrob &, spol. s r.o. technická zařízení budov
Senovážné náměstí 7, 370 01  České Budějovice
spojovatelka:  387 756 111, fax: 387 756 444
společná provolba: 387 756 + linka
hromadný e-mail:  tzb@strob.cz
linka mobil                                    email
Štrob František Ing. 404 strob@strob.cz
Sekretariát
hromadný e-mail: office@strob.cz
Vávrová Renata 401 vavrova@strob.cz
Kořánková Hana 402 korankova@strob.cz
Hlavní účetní
Jandová Jaroslava 403 jandova@strob.cz
Topení - voda
Chlád Martin 406 602 456 706                 chlad@strob.cz                      
Klíma Jiří                      418 602 756 854 klima@strob.cz
Trajer Jan Ing. 405 602 456 704 trajer@strob.cz
VZT
Teringl Radek Ing. 417 602 271 763 teringl@strob.cz
M&R
Pirnos Ivo 416 602 847 025 pirnos@strob.cz
servis M&R (Petr Lakomý) 602 345 710 lakomy@strob.cz
dílna-přízemí 126
Elektro  
Homer Miroslav 420 602 211 159 homer@strob.cz
Liebl Miroslav 724 364 704
Nabídkové
hromadný e-mail: tzb@strob.cz
Šímová Klára (TZB) 410 simova@strob.cz
Vaněk František (TZB) 411 vanek@strob.cz
Milner Karel (elektro) 424 milner@strob.cz
Nákup
Koupal Petr 409 koupal@strob.cz
sklad - Syrovátka Petr 112 sklad@strob.cz
Projekce
hromadný e-mail: projekce@strob.cz
Richtr Jan Ing. 423 723 704 817 richtr@strob.cz
Hulmáková Marcela Ing. 413 hulmakova@strob.cz
Křivanec Karel 412 krivanec@strob.cz
Stašková Ivana 415 staskova@strob.cz
Šilhanová Vendula Ing. 426 silhanova@strob.cz
Jelínek Jan 414 jelinek@strob.cz
Kopecký Václav 423 kopecky@strob.cz
Středisko TZB Praha
K přístavišti 610/18, 156 00  Praha 5 Zbraslav
spojovatelka: 257 920 453, fax: 257 921 788 
Kaskounová Zdeňka 257 920 453 kaskounova@strobpraha.cz
Masák Zdeněk " 602 224 392
Náhlovský Miroslav Ing. " 602 463 445 nahlovsky@strobpraha.cz
Šatný Petr Ing. " 602 456 703 satny@strobpraha.cz
Trpka Luboš " 724 266 838 trpka@strobpraha.cz
Jelínek Antonín 728 939 142
Velkoobchod Voříškův Dvůr
Štrob &, spol. s r.o. velkoobchod
U Voříškova Dvora 2743, 370 04 České Budějovice
spojovatelka:        387 314 334-5, fax: 387 314 332
hromadný e-mail: velko@obchod.strob.cz
Bláha Martin  387 201 207 martin@obchod.strob.cz
Cibulka Pavel 387 422 018 pavel@obchod.strob.cz
Davidová Šárka Ing. 387 422 019 sarka@obchod.strob.cz
Janošťák Petr 387 422 017 602 522 939 janos@obchod.strob.cz
Piklová Věra 387 201 760 602 456 705 vera@obchod.strob.cz
Steinhäusl Luděk 387 201 756 724 182 993 henri@obchod.strob.cz
servis kotlů, servis-dispečink 387 422 020 602 256 996 servis@obchod.strob.cz
Frídová Michaela 387 422 020 602 256 996 michala@obchod.strob.cz
Braun Miroslav 602 256 995 servis@obchod.strob.cz
Lakomý Martin 602 281 770 laky@obchod.strob.cz
Kápl Martin 602 662 843 servis@obchod.strob.cz
Polena Radek 724 161 834 servis@obchod.strob.cz
Zielinski Jaroslav 606 031 550 servis@obchod.strob.cz
ŠTROB - Slovakia
Štrob Slovakia spol. s r.o.
Neslušská cesta 651, 024 01  Kysucké Nové Město, Slovensko
spojovatelka:  00421 41 422 0166-7     tel./fax: 00421 41 422 0165
Balátová Erika 41 422 0166-7 balatova@strob.sk
Ďuriak Daniel 905 571 254 duriak@strob.sk
Středisko TZB Bratislava - technická kancelář
Štrob Slovakia spol. s r.o.
Stará Vajnorská 37, 831 04  Bratislava, Slovensko
spojovatelka: 00421 915 998 936
hromadný e-mail: tzb@strob.sk
Vašek Martin Ing. 907 811 266 vasek@strob.sk
Kukumberg Tomáš Ing. 918 828 889 kukumberg@strob.sk
Katarina Takáčová Ing. 915 998 936 takacova@strob.sk
Sýkora Pavol 917 480 798 sykora@strob.sk